Pilates na Reformerech 3 lekce Basic

POLOŽKA NENÍ DOSTUPNÁ

V ceně poukazu:

  • 3 lekce Basic Pilates na Reformerech dle rozvrhu pod vedením profesionálního instruktora v Body Balance Clubu BBC, Vinohradská, Praha 3

Lekce Basic

Lekce jsou určeny pro úplné začátečníky, kteří dosud necvičili na reformerech. V rozvrhu je dostatečné množství těchto lekcí. Basic lekce Vás naučí základům cvičení na reformeru, proberete s lektorem jednotlivá cvičení, pozice, techniku pilates, principy a bezpečnostní zásady. Doporučujeme zvládnout první tři lekce během jednoho týdne, pro lepší pochopení a zažití si pohybů a principů. 

Pilates

Klade důraz na harmonické protažení a posilování celého těla s důrazem na střed těla - břišní, zádové svaly, bránici a pánevní dno, a učí nás správnému držení těla.

Cvičit pilates však neznamená jen zvládnout lekci cvičení, ale být si vědom svého těla, jeho držení a pohybů během celého dne. Pilates je pro každého, kdo se chce udržet v celoživotní kondici, pracovat na následcích civilizačních potíží – sedavého zaměstnání, nedostatku pohybu a dlouhodobé neaktivity. Zároveň je skvělé jako kompenzační cvičení pro aktivní sportovce – ať už běžce, golfisty, tenisty a další.

Každá lekce nás učí mít rád své tělo, pracovat s ním, hledat svoje hranice a zdolávat je. Cvičí se v rytmu dechu, bez rytmické hudby, bez choreografie.

Pilates na reformerech je původní metoda cvičení pilates, vhodná pro zpřesnění, zkvalitnění a upravení stereotypů pohybů Vašeho těla. Pracujete s pružným odporem, dávkovaným dle Vaší kondice. Stroj umožňuje rozšíření repertoáru cvičení na podložce, úplným začátečníkům pomůže k správnému zapojení svalů, pokročilým k náročnějšímu tréninku s určitým cílem. Díky reformeru můžete zpevnit střed těla, zlepšit jeho držení, posílit svaly důležité pro prevenci bolestí zad, protáhnout zkrácené partie i se pořádně zapotit.

Jaké jsou podmínky použití poukazu?

  • Poukaz je platný 6 měsíců od vystavení
  • Poukaz je možné věnovat jako dárek
  • Poukaz není možné směnit za peníze
  • Poukaz je možné uplatnit pouze jednorázově jednou osobou
  • Nutná rezervace lekcí dle rozvrhu
  • Po první lekci nutno využít do dvou týdnů

Záloha za elektronický klíč 300,- Kč

Platba GoPay Platba kartou Visa Platba kartou Visa Electron Platba kartou MasterCard Platba kartou MasterCard Electronic Platba kartou Maestro
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.