Lekce Pilates na Reformerech

POLOŽKA NENÍ DOSTUPNÁ

V ceně poukazu:

  • 1 lekce Pilates na Reformerech Group nebo Basic dle rozvrhu pod vedením profesionálního instruktora v Body Balance Clubu BBC, Vinohradská, Praha 3

NUTNÁ REZERVACE KAŽDÉ LEKCE

nejpozději den předem na tel.: 255 710 277, mob.: 775 208 050 (9.00 - 18.00 hod) nebo na recepci centra Vinohradská 190.

Lekce Group

Skupinové cvičení Pilates na Reformerech. Na tuto lekci je možné se přihlásit po absolvování basic lekcí.

Lekce Basic

Lekce jsou určeny pro úplné začátečníky, kteří dosud necvičili na reformerech. V rozvrhu je dostatečné množství těchto lekcí. Basic lekce Vás naučí základům cvičení na reformeru, proberete s lektorem jednotlivá cvičení, pozice, techniku pilates, principy a bezpečnostní zásady. Doporučujeme zvládnout lekce během jednoho týdne, pro lepší pochopení a zažití si pohybů a principů. 

Pilates

Klade důraz na harmonické protažení a posilování celého těla s důrazem na střed těla - břišní, zádové svaly, bránici a pánevní dno, a učí nás správnému držení těla.

Cvičit pilates však neznamená jen zvládnout lekci cvičení, ale být si vědom svého těla, jeho držení a pohybů během celého dne. Pilates je pro každého, kdo se chce udržet v celoživotní kondici, pracovat na následcích civilizačních potíží – sedavého zaměstnání, nedostatku pohybu a dlouhodobé neaktivity. Zároveň je skvělé jako kompenzační cvičení pro aktivní sportovce – ať už běžce, golfisty, tenisty a další.

Každá lekce nás učí mít rád své tělo, pracovat s ním, hledat svoje hranice a zdolávat je. Cvičí se v rytmu dechu, bez rytmické hudby, bez choreografie.

Pilates na reformerech je původní metoda cvičení pilates, vhodná pro zpřesnění, zkvalitnění a upravení stereotypů pohybů Vašeho těla. Pracujete s pružným odporem, dávkovaným dle Vaší kondice. Stroj umožňuje rozšíření repertoáru cvičení na podložce, úplným začátečníkům pomůže k správnému zapojení svalů, pokročilým k náročnějšímu tréninku s určitým cílem. Díky reformeru můžete zpevnit střed těla, zlepšit jeho držení, posílit svaly důležité pro prevenci bolestí zad, protáhnout zkrácené partie i se pořádně zapotit.

Jaké jsou podmínky použití poukazu?

  • Poukaz je platný 1 měsíc od vystavení
  • Poukaz je možné věnovat jako dárek
  • Poukaz není možné směnit za peníze
  • Poukaz je možné uplatnit pouze jednorázově jednou osobou
  • Nutná rezervace lekce dle rozvrhu

Záloha za elektronický klíč 300,- Kč

Platba GoPay Platba kartou Visa Platba kartou Visa Electron Platba kartou MasterCard Platba kartou MasterCard Electronic Platba kartou Maestro
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.