Vítejte v BBC Fitness

Největší řetězec solárií a fitness v ČR to je sportování a setkávání. Dobijte baterie kombinací fyzického pohybu, relaxačních procedur a posezením v příjemném prostředí, kde se můžete pobavit s přáteli, navázat nové kontakty, dojednat obchod, seznámit se.
 

SVÁTEČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA 
Út 1. 5. a Út 8. 5. bude víkendová otevírací doba. Některé studiové lekce během svátků budou změněny, či zrušeny. Děkujeme za pochopení.

KLUB VINOHRADSKÁ  - ZMĚNA PARKOVÁNÍ OD 7. 5. 2018
Pro klienty BBC Fitness Vinohradská bude přesunut vjezd na parkoviště do ulice Soběslavská viz mapa vjezdu. Klienti BBC Fitness budou mít 2 hodiny zdarma, každá další hodina bude zpoplatněna 50 Kč/hod.

Partneři

  • Sleva 10% - Scan quiltSleva 10%  pro všechny naše klienty na produkty Scan quilt.

  • Sleva 50% - Dětská herna KulíškovSleva 50% na hlídání pro děti klienty klubu BBC Fitness VIVO! Hostivař.

  • Sleva 10% - VIVO DomenicoSleva 10%  pro klienty BBC Fitness VIVO! Hostivař (slevu lze nárokovat předložením naší účtenky s razítkem VIVO Domenico).

  • Sleva 10% - Salad BoxSleva 10%  pro naše klienty BBC Fitness Centrum Chodov (slevu lze nárokovat předložením naší účtenky s razítkem Salad Box).

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.