Evropská 178

Solárium a fitness centrum s rozlohou 3 400 m2 láká k tomu, za čím mnozí cestují do lázní nebo k moři. A přitom kousek od Vašeho bydliště najdete místo, kam si můžete zajít zasportovat. Pokud chcete rozhýbat tělo, jste samozřejmě také na správném místě. Každodenní stres, sedavé zaměstnání, nadměrný hluk, umělé světlo a málo pohybu Vašemu tělu hodně ubližuje. Svaly tuhnou, váha přibývá, organismus se zanáší toxiny. Jak dlouho to vydržíte bez následků? Neváhejte a svěřte se do péče našich odborníků. Najdou Vám ideální formu cvičení v pro Vás výhodném čase a přidají mnoho užitečných rad. Výsledek pak na sebe nenechá dlouho čekat!

Jak už název napovídá, solárium a fitness centrum kombinuje fyzický pohyb a relaxační procedury. Zkuste tuto kombinaci, která je dokonalou regenerací celého vašeho organismu. Z pohybových aktivit si vyberte třeba ve fitness studiu cokoliv, co Vám bude prospívat. Nebraňte se radám odborníků. Předejdete tak úrazům, přetížení nebo naprostému nevyužití zařízení, které si zvolíte a na kterém se budete jen potit bez jakéhokoliv efektu. Dále si můžete zvolit pohyb v rytmu hudby, nebo jízdu na kole, a to za každého počasí. Naše kola Vás sice nikam nedovezou, avšak určitě Vám krásně vytvarují problémové partie vašeho těla. Pro relaxování je naše studio vybaveno luxusními solárii, z nichž získáte trvalý bronz po celý rok a ještě Vám zaručí přísun vitamínu D a další bonusy pro Vaše tělo.

EET - 1. 12. 2016:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.