Vinohradská 190

Cvičte, relaxujte a pobavte se v největším fitness studiu v ČR!

Máme pro Vás připraveny lekce aerobiku, jógy, cyclingu a runningu pod vedením profesionálních trenérů. Na rozloze cca 4500 m2 jsou rozmístěny posilovací stroje od společnosti Panatta Sport a 10 solárií Ergoline a MegaSun s moderní funkcí Aqua Fresh. Skvěle relaxovat můžete i při floatingu.

Po cvičení a posilování nezapomeňte zajít do některého ze dvou barů. Můžete se ještě více dobít energetickými a osvěžujícími nápoji, nerušeně posedět, popovídat si s přáteli či navázat nové známosti.

Naše centrum myslí i na Vaši rodinu. Na nejmenší návštěvníky zde čeká pestrý dětský koutek o rozloze 150 m2.

Součástí moderního a dynamického životního stylu je také aktivní odpočinek. Přijďte a zbavte se nahromaděného stresu, napětí a nechte si vylepšit svou psychiku prostřednictvím zdravé fyzické aktivity. Pečovat o Vás budou kvalifikovaní trenéři, instruktoři, kteří Vám poradí, jak správně sestavit tréninkový plán a stravu. Kvalifikovaní recepční, Vám poradí jak se správně opalovat a jakou solární kosmetiku používat. Přijďte a popijte nejen energetické nápoje, ale dejte si kávu s kamarádem, sklenku vína s přítelkyní nebo drink s obchodním partnerem. Centrum s klubovou atmosférou je výjimečné: Nemusíte „jenom“ cvičit, můžete se i bavit!

Dětský koutek v centru Vinohradská 190

denně 8:30 - 12:00, 17:00 - 19:30

 

Akceptujeme tyto karty a poukázky:

Visa, Eurocard MasterCardTicket Compliments, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits Sport&Kultura, Ticket Benefits multi
Poukázky: Ticket Compliments, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits Sport&Kultura, Ticket Benefits multi, Sodexo – Relax pass, Fokus pass, Flexi pass, Dárkový pass, Unišek, Unišek +