VIVO! Hostivař (Park Hostivař)

Sportovní vyžití, relaxační aktivity a příjemné místo k posezení, k navázání nových kontaktů a ke strávení hezkých chvil s přáteli – to vše najdete ve fitness a wellness centru o rozloze 2800 m2.

Dopřejte si kombinaci pohybu a pobavení. Vždyť máte nárok „vypnout“ a relaxovat a tím vlastně dobít svoje baterie. Naše centrum je vyjímečné. Nemusíte jen cvičit, můžete se i seznámit a užívat si společnosti. Nechte se překvapit. Může se stát, že právě u nás výhodně nakoupíte nebo prodáte... třeba auto.

A samozřejmě si dopřejte kompletní regeneraci těla. V nabídce je fitness studio s nejmodernějšími posilovacími stroji, statická kola pro cycling, prostorné sály pro cvičení aerobiku a solária Ergoline a MegaSun s moderními funkcemi Aqua Fresh a Aroma.

Aby Vaše tělo a psychika byly v rovnováze, abyste oplývali železným zdravím a pohodovou náladou, potřebujete aktivní odpočinek. Pod dohledem kvalifikovaných trenérů, kteří Vám zabrání v chybách při cvičení, ať už by se týkaly nesprávného dýchání, nebo přetěžování jednotlivých svalů, si vylepšíte kondici i stav mysli. Věk ani současná kondice vůbec nerozhoduje. Každému se dostane špičková péče a individuální přístup. Budete se cítit nejen příjemně, ale poté, co se změní Váš vzhled, stoupne Vaše sebevědomí, příjemné pocity se Vám ještě znásobí. Sportování, masáž, koupel a opalování má kromě vnitřních účinků na Vaše zdraví i pozitivní vnější efekt.

Akceptujeme tyto karty a poukázky:

logo Visa, MasterCard, Edenred, Sodexo, Chéque Déjeuner
Edenred - Ticket Benefits Multi, Ticket Benefits Sport&Kultura, Ticket Compliments Dárkový
Sodexo – Flexi pass, Relax pass, Fokus pass, Dárkový pass, Bonus pass
Chéque Déjeuner - Unišek, Unišek +, Cadhoc

EET - 1. 12. 2016:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.