Wellness

Bazén, sauna, vířivka a masáže

Masáž ztuhlých svalů je nutností, pokud má Vaše tělo fungovat. Jestliže trávíte většinu dní v psychickém vypění a ve stresu, a k tomu při sedavém zaměstnání, dochází k tuhnutí svalů. Určitě budete mít ztuhlou šíji a krční svaly a takto bychom moli postupovat a jmenovat další a další partie. Příjemná masáž Vaše svaly zregeneruje.

Jemná masáž celého těla – to jsou bublinky ve vířivce. Kdo by odolal lehounkému šimrání, které má tak silný regenerační efekt. Vířivá masážní koupel provede mikromasáž kůže, prokrví celý organismus, pomáhá předcházet bolestem zad, páteře a kloubů a po zábalu na závěr pocítíte i silné psychické uvolnění. Prostě – hotové blaho!

Saunování má především preventivní účinek. Kdo by nechtěl být odolný proti virózám a nachlazení. Avšak zklidní se i činnost Vašeho srdce, ustoupí bolesti svalů, uvolní se dýchací cesty a prohloubí dýchání. Saunování skvěle odstraní migrénu a nervozitu, tísnivé pocity či nespavost.

Relaxovat v sauně, ve vířivce nebo v bazénu je příjemným zakončením pracovního dne, nebo cvičení v našich centrech. Vaše tělo bude posilněné i odpočaté a Vaše spokojenost a dobrá nálada dostoupí vrcholu.

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.