Fitness

Zařízení od společnosti Panatta Sport, které bylo odměněno cenou za nejlepší design, je pouze jedním z mnoha, které si můžete vybrat pro své „mučení“ těla. Aby jste tělo opravdu neničili bez toužebného efektu, věnujte pozornost radám zkušených trenérů. Efektivní cvičení je pouze takové, při němž správně dýcháte, provádění cviků má správnou techniku a vyvarujete se chyb. Tím vším zároveň zvýšíte účinnost zvoleného zařízení.

Zredukujte nadváhu a získejte zdravou svalovou hmotu. Tým kvalifikovaných trenérů Vám poskytne profesionální služby, asistenci, pomoc při tréninku a odborné poradenství s ohledem na Vaše individuální potřeby a zdravotní stav.

Pro cvičení Vám jsou k dispozici různé druhy trenažérů, rotopedů, stepperů a běhacích pásů či posilovacích strojů určených začátečníkům i pokročilým.

 

Seznamte se s některými z nich:

Série X-pression

Ideální na posilňování dolních partií těla. Kvalitní pohyblivé články, ergonomie a bezpečnost Vám zajistí maximální spokojenost a prevenci před případnými svalovými problémy.

Fitness Série-X-act

Robustní série s moderním designem a zabudovaným počítačem s nainstalovaným softwarem, který bude dohlížet na správnost Vašeho tréninku, určitě umocní Váš požitek z cvičení.

Fitness I.L.S. FREE WEIGHT

Linie I.L.S. Free Weight byla vyvinuta pro sportovce, kteří rádi měří svoji sílu a zvětšují obsah své svalové hmoty pomocí profesionálních strojů. Garantují Vám nejlepší biomechanické výsledky, perfektní držení těla a maximální komfort. Celá linie využívá patentovaný systém, který vrací pohyblivé závaží a přitom respektuje přirozený směr pohybu namáhané části těla, zatímco během celého cvičení udržuje stejnou intenzitu, jak během pohybu, tak i během odpočinku. Sportovec si také může jednoduše regulovat nastavení optimální polohy pro sezení, ležení a pohyb kloubů. Tato série I.L.S. FREE WEIGHT je určena pro sportovce, začátečníky a každého, kdo má zájem o své zdraví a o to, jak vypadá.

 

OSOBNÍ TRENÉŘI 

 • Nehasil Martin Osobní trenér, studio coordinator

  Nehasil Martin

  Osobní trenér, studio coordinator

  Trenér fitness a kulturistiky II. třídy, 20 let praxe, kondiční trenér, osobní trenér TRX (závěsný systém), Cross trénink, BOSU, Fit Ball, Balanční a Funkční trénink, výživový poradce, P.T. - Yoga. ata – adidas fitness academy Berlín 2011, certificat P.T. (Performance Training) ata – adidas training academy Tokio 2012, ata - certificat P.T. Brazílie 2013 Rio de Janero, profi instruktor aerobiku I. třídy, instruktor IFAA licence A

 • Chaloupka VítOsobní trenér

  Chaloupka Vít

  Osobní trenér

  Instruktor fitness a kulturistiky II. třídy

  Absolvent trenérského kurzu ve Fitness akademii Ronnie

  • Diagnostika svalových dysbalancí
  • Nabírání svalové hmoty
  • Redukce tělesného tuku
  • Sestavování tréninkového plánu a jídelníčku
  • Poradenství v oblasti výživových doplňků
 • Hamáčková KateřinaOsobní trenérka

  Hamáčková Kateřina

  Osobní trenérka

  trenér II. třídy fitness a kulturistiky
  výživový poradce

 • Skořepa JaroslavOsobní trenér

  Skořepa Jaroslav

  Osobní trenér

  Trenér kulturistiky a fitness I. a II. třídy ACI
  Poradce pro výživu

 • Šmejkal VojtaOsobní trenér

  Šmejkal Vojta

  Osobní trenér

  trenér II. třídy kondiční příprava

  silové tréninky

  vyrovnávání disbalancí

  výživové poradenství

  certifikace: trx health a combat, kettlebell force, pump fx, bossu balance

 • Štěpán PavelOsobní trenér

  Štěpán Pavel

  Osobní trenér

  trenér II. třídy fitness a kulturistiky

 • Zitta VáclavOsobní trenér

  Zitta Václav

  Osobní trenér

  II. třídy fitness a kulturistiky
  trenér II. třídy veslování
  instruktor indoor rowing
  instruktor indoor cycling
  instruktor školní vodní turistiky
  instruktor lyžování
  student III. ročníku FTVS UK
  31x mistr ČR ve veslování
  7x vítěz českého poháru ve veslování na trenažeru
  deutsch sprechen

 

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.