Rozvrh - BBC Fitness

Rozvrh PILATES NA REFORMERECH

NUTNÁ REZERVACE KAŽDÉ LEKCE

minimálně 24 hodin předem na tel.: 255 710 277 (9.00 - 18.00 hod) nebo na recepci centra Vinohradská 190.

Vybrat lekce

A
C
G

Vybrat instruktory

K
L
M

Martin

Martin Nehasil

Vystudoval jsem taneční konzervatoř Jaroslava Ježka a tanci jsme se věnoval několik let i profesionálně. Již desítky let patřím mezi přední instruktory fitness a aerobiku v ČR a vyzkoušel jsem toho opravdu hodně. Nejvíce mě baví fitness, jóga a pilates. Neustále se vzdělávám a připravuji se na vedení lekcí a profesionální trenérství s individuálním přístupem ke klientům.

Vedu oblíbené skupinové a individuální lekce Pilates na strojích Reformer s využitím podložek a dalších pomůcek jako je bosu, roller, rehabilitační míč. Samozřejmostí je pro mě zdravý životní styl. S klienty se zaměřuji na správný funkční trénink, balanční a posilovací lekce se zaměřením na strečink. Pomáhám odstraňovat špatné držení těla, veškeré svalové dysbalance těla a následky nesprávného životního stylu.

Pilates mě provází celým mým životem. Jako vášnivý maratonec a golfista jsem nejednou ocenil účinky cvičení pilates přímo na svém těle.

Kontakt: mnehasil@fitnessbbc.cz

Změna vyhrazena!

Výběr z poukazů e-shopu 

Vstoupit do e-shopu

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.