Masáže

Pro aktivní lidi po tréninku, po práci, po víkendu na chatě, apod. je másáž tím nejvhodnějším způsobem relaxe. Je to soustava hmatů s regeneračním nebo preventivním účinkem. Pomáhá lidem, kteří mají svaly ochablé (po zranění, znehybnění). Pomáhá udržovat dlouhodobou tělesnou kondici. Má mnoho prospěšných účinků na stav svalů, kloubů, šlach a ostatních tkání a orgánových systémů. Rozrušuje svalové zatvrdliny a pravidelnou aplikací zabraňuje jejich opětovnému vzniku. Pomáhá vyrovnávat následky způsobené jednostrannou činností, přetěžováním a nesprávným držením těla, čímž se výrazně podílí na prevenci bolesti zad a kloubů. Prokrvením kůže a podkoží zlepšuje zásobování těchto tkání živinami a kyslíkem, čímž zpomaluje stárnutí. Podporuje krevní oběh, zabraňuje vzniku otoku a usnadňuje srdeční činnost.

Sportovní masáž slouží hlavně k odstranění nahromaděné únavy ze sportu. Provádí se jednou až dvakrát týdně. Po této masáži je vhodný krátký odpočinek. Sportovní masáže slouží především k osvěžení, rychlejší svalové regeneraci a rychlému odstranění únavy.

 

Účinky masáže

  • Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
  • Hluboce relaxuje a harmonizuje. 
  • Postupně dochází k optimálnímu prohřívání celého těla. 
  • Výrazně napomáhá detoxikaci organismu. 
  • Vyrovnává energie v lidském těle.

 

Najdete v centru:

Vršovická

 

Výběr z poukazů e-shopu 

Vstoupit do e-shopu

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.