Megasun 7900 Alpha

Pre Selection

Komfortní na ovládání, na nejvyšší úrovni
PreSelection nabízí zákazníkovi už před opalováním možnost aktivování různých funkcí. To se děje zcela jednoduše volbou vně na soláriu. To však ještě není všechno ! I během opalování je obsluha hračkou pro děti - díky koncepci ovládání s procítěnou povrchovou plochou je přepínání mezi různými nastaveními tak jednoduché, že to zvládne každý i se zavřenýma očima - umožňují to nahmatetelné žlábky.

Four Seasons

Hra barev čtyř ročních období - v jednom soláriu. Four Seasons oživuje barevný svět duhového oblouku. Střídání barev stimuluje dobrý stav Vašich zákazníků a vytváří z opalování jedinečný zážitek.
Jaro, léto, podzim i zima - prožijte smyslovost barev !

p2 – pigmentové trubice

Revoluční výsledky pro šetrné a efektivné opálení, p2 – pigmentové trubice nového druhu dosahují v souhře s osvědčenou technikou dosud neznámým způsobem perfektních výsledků opálení a tvorby vitamínu D3. Duální sluneční systém umožňuje na jedné straně rychlou tvorbou melaninu intenzivní výsledek opálení, na druhé straně tvorbou Vitamínu D3 životně důležité biopozitivní efekty.

intelliSun

Osobní slunce pro každý typ pokožky. Konečně už není přání mít svoje vlastní slunce jen idea — Megasun nabízí řešení. Kombinací novodobých trubic p2 s osvědčenou technologií MegaSun CPi vznikl inteligentní systém opalování, který více než splňuje všechny nároky !Zda úpatí hory, středozemí nebo karibik – třístupňový systém umožňuje zákazníkovi jeho zcela osobní slunce, dávkované na jeho individuální typ pokožky.

Zpět

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.