O NÁS

BBC Fitness - to je sportování a setkávání. Dobijte baterie kombinací fyzického pohybu, relaxačních procedur a posezením v příjemném prostředí, kde se můžete pobavit s přáteli, navázat nové kontakty, dojednat obchod, seznámit se.

Tělo potřebuje pohyb a péči a duše společnost. Ve všech našich centrech lze sportovat, relaxovat, ale také se pobavit. Zbavte se napětí akumulovaného během dne prostřednictvím zdravé fyzické aktivity. Uvolnění pak nechte doznívat u skleničky dobrého nápoje a u rozhovoru se stejně naladěným protějškem. Pod odborným vedením naších trenérů a instruktorů se nebojte začít cvičit v jakémkoli věku a s jakoukoli fyzickou kondicí. Vyzkoušejte fitness, aerobic, cycling nebo box. Relaxovat můžete v sauně, páře, u bazénu, v soláriu a všude Vám bude k dispozici náš odborný personál. Věříme, že se v našich studiích budete cítit příjemně a s naší pomocí najdete cestu k lepšímu vzhledu, dokonalejší postavě a optimistické náladě. Tělo a psychika jsou přece spojené nádoby!

Náhled do smlouvy BBC Fitness: českyenglish

Pro odstoupení od smlouvy může spotřebitel využit vzorový formulář

EET - 1. 12. 2016:  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.