BBC Fitness Nám. Na Stráži

Solárium a fitness centrum s rozlohou 1 300 m2 láká k tomu, za čím mnozí cestují do lázní nebo k moři. A přitom kousek od Vašeho bydliště najdete místo, kam si můžete zajít zasportovat. Pokud chcete rozhýbat tělo, jste samozřejmě také na správném místě. Každodenní stres, sedavé zaměstnání, nadměrný hluk, umělé světlo a málo pohybu Vašemu tělu hodně ubližuje. Svaly tuhnou, váha přibývá, organismus se zanáší toxiny. Jak dlouho to vydržíte bez následků? Neváhejte a svěřte se do péče našich odborníků. Najdou Vám ideální formu cvičení v pro Vás výhodném čase a přidají mnoho užitečných rad. Výsledek pak na sebe nenechá dlouho čekat!

V solárním a fitness studiu panuje klubová atmosféra, kde se budete cítit příjemně a užijete si společenské zábavy, kolektivního sportování a individuálních relaxačních procedur. Pro sportovní vyžití jsou pro Vás k dispozici nejmodernější posilovací stroje od společnosti Panatta Sport a 8 solárií Ergoline a MegaSun s moderními funkcemi Aqua Fresh a Aroma. Sauna celkovou nabídku završuje. U baru si kromě osvěžujících nápojů můžete zakoupit i solární kosmetiku a přípravky sportovní výživy.

Sportujte, relaxujte, bavte se! Nejlépe v tomto pořadí. Po svalovém uvolnění způsobeném správným pohybem nebo po relaxaci v sauně dochází i k uvolnění psychickému. Takto příjemně můžete nastartovat den nebo pracovní den ukončit. Nabízíme Vám velmi výhodnou otevírací dobu.

Dynamický životní styl přináší mnoho vzruchů, často ale také přetížení organismu, nezřídka stres, nervozitu, poruchy trávení, nespavost a mnohé další problémy, nemluvě o civilizačních chorobách. Zbavte se veškerého napětí a všech vyjmenovaných příznaků prostřednictvím zdravé fyzické aktivity. Pod naším odborným vedením se nebojte začít sportovat v jakémkoliv věku a s jakoukoli fyzickou kondicí. Věnovat se Vám budou kvalifikovaní trenéři a instruktoři, kteří Vám poradí, jak správně sestavit tréninkový plán.

Akceptujeme tyto karty a poukázky:

logo Visa, MasterCard, MultiSport, Edenred, Sodexo, Chéque Déjeuner
MultiSport - přijímáme karty MultiSport | VISA | MasterCardEdenred - Ticket Benefits Multi, Ticket Benefits Sport&Kultura, Ticket Compliments Dárkový | Sodexo – Flexi pass, Relax pass, Fokus pass, Dárkový pass, Bonus pass | UP - Unišek, Unišek+, Cadhoc | Benefity - BenKarta

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.