Trening boxu

Proč zrovna box?

Z pohledu psychiky Vám náramně vzroste sebedůvěra, protože se nebudete už bát napadení. Současně Vám box pomůže k psychickému odreagování, především po namáhavé duševní činnosti. Z pohledu organismu dojde k upevnění fyzické kondice, zpevnění celého těla, k harmonickému posílení dolních a horních končetin a trupu, a samozřejmě průběžně dochází také ke snížení hmotnosti.

Jak probíhá trénink?

Po protažení těla a strečinku se rozcvičíte ještě přeskoky, kotouly, klikami nebo na bradlech, hrazdě a údery do pytle. Samotný trénink probíhá ve dvojicích před zrcadlem za vedení trenéra. Přeskoky přes švihadlo, přes lavičky, gymnastikou břicha a uvolňovacími cviky lekce končí.

Kdo je trenér?

Trenér Rosťa Osička, mistr ČSSR, ČSR, medailista z Mistrovství Evropy 1979 v Kolíně nad Rýnem, vítěz několika mezinárodních turnajů, který získal tři bronzové medaile na MS na Kubě, v Koreji a v Rusku, bývalý trenér interligového mužstva, vychoval několik našich úspěšných českých reprezentantů.

 

Rozvrh lekcí boxu a bojových sportů

Vybrat kluby

Vybrat lekce

A
B
C
D
F
J
K
L
P
S
T
Z

Vybrat instruktory

A
B
C
D
H
J
K
L
M
N
O
P
S
Š
S
T
V
Z

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.