Speciální studentské členství za 416 Kč!  

 Zvýhodněná nabídka je platná pouze pro studenty mladší věku 26 let a při předložení platné ISIC karty nebo potvrzení o studiu.

Nabídka je časově omezena a to pouze do 31. 10. 2018. Nabídku lze uplatnit pouze při roční platbě předem.

 Vyber si svůj klub a přijď si pro své členství na recepci klubu ještě dnes!

 

 

 Co v našem fitku najdete:

  • Velká kardio zóna – běhací pásy, eliptické cross trenažery, veslovací a schodišťové trenažery, rotopedy, funkční a kruhové tréninky, TRX a další
  • Funkční zóna – skutečné srdce klubu bude i tvoje srdcovka, funkční trénink se zde stává samozřejmostí a zábavou
  • Skupinové lekce a programy Les Mills – pro ty, kteří neradi cvičí sami; celosvětový hit v podobě komplexního fitness pro každého
  • Finská sauna – pro milovníky regenerace, relaxace, klidu, tepla, ale třeba i Finska
  • Možnost solária
  • Možnost osobního tréninku

A co v rámci svého členství získáte?

Díky členství máte neomezený vstup do klubu každý den od pondělí do neděle v rámci otevíracích hodin klubu, kde můžete využít veškeré naše služby.

Stanete se součástí komunity s jedinečnou atmosférou, můžete se s námi a ostatními klienty pravidelně potkávat na klubových akcích, účastnit se našich pravidelných fitness výzev či dokonce můžete pozvat své nejbližší. U nás bude cvičení už jen zábavou.

Váš tým BBC Fitness

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.