Trening boxu

Proč zrovna box?

Z pohledu psychiky Vám náramně vzroste sebedůvěra, protože se nebudete už bát napadení. Současně Vám box pomůže k psychickému odreagování, především po namáhavé duševní činnosti. Z pohledu organismu dojde k upevnění fyzické kondice, zpevnění celého těla, k harmonickému posílení dolních a horních končetin a trupu, a samozřejmě průběžně dochází také ke snížení hmotnosti.

Jak probíhá trénink?

Po protažení těla a strečinku se rozcvičíte ještě přeskoky, kotouly, klikami nebo na bradlech, hrazdě a údery do pytle. Samotný trénink probíhá ve dvojicích před zrcadlem za vedení trenéra. Přeskoky přes švihadlo, přes lavičky, gymnastikou břicha a uvolňovacími cviky lekce končí.

Kdo je trenér?

Trenér Rosťa Osička, mistr ČSSR, ČSR, medailista z Mistrovství Evropy 1979 v Kolíně nad Rýnem, vítěz několika mezinárodních turnajů, který získal tři bronzové medaile na MS na Kubě, v Koreji a v Rusku, bývalý trenér interligového mužstva, vychoval několik našich úspěšných českých reprezentantů. Další trenér, který se Vám rád bude věnovat je Lukáš Konečný.

Trenér Lukáš Konečný, byl 5x mistr ČR, dvakrát třetí na mistrovství světa (1997 a 1999), byl účastníkem OH v Sydney 2000. Vyhrál mnoho mezinárodních turnajů. Držel tituly mezinárodního mistra Čech, Německa, Interkontinentální mistr WBO, IBF, NBA. V současnosti drží titul mistra EU.

Rozvrh lekcí boxu a bojových sportů

Vybrat kluby

Vybrat lekce

A
B
C
D
F
J
K
L
P
S
T
Z

Vybrat instruktory

A
B
C
D
H
J
K
L
M
N
O
P
S
Š
S
T
V
Z

Najdete i v dalším centru:

nám. Na Stráži 1

 

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.