Floating

Floating je blahodárnou regenerací Vašeho těla. Nemusíte až k Mrtvému moři, které umožňuje plavání na povrchu vodní hladiny. Rychlejší bude zajet si k nám a vznášet se v soukromém minibazénku ve tvaru vejce.

V našem centru najdete přesnou simulaci tohoto moře, které má největší koncentraci soli na planetě.

Vodoléčebné zařízení k nám přišlo z USA, kde je používáno již od 60. let minulého století. Na samém počátku jej využívali kosmonauti a následně vrcholoví sportovci, aby získali psychickou a fyzickou kondici. Simuluje totiž beztížný stav. Umíte si představit, jak příjemně se budete nadnášet a jak ideálně se speciální roztok přizpůsobí tvarům Vašeho těla?

Koupáním ve floatingu odstraníte z těla veškeré metabolické odpadní látky, které by Vám po namáhavém výdeji energie mohly způsobit únavu, bolest, podrážděnost nebo depresi. Koupele přímo redukují množství stresově působících biochemických látek, které tělo vylučuje, a udržuje tuto hladinu nižší po mnoho dnů až týdnů.

Samozřejmě má také příznivý vliv i na Vaši pokožku a zpomaluje proces stárnutí.

Relaxujte na hladině solného roztoku, při němž se zároveň bude regulovat Váš krevní tlak a bez dotyku cizí ruky se Vám budou masírovat svaly a páteř.

Nejnovější způsob relaxování Vás dokonale uvolní!

 

Výběr z poukazů e-shopu 

KOUPIT

Floating

Vstoupit do e-shopu

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.