STUDIOVÉ LEKCE

Příjemné prostředí, klubová atmosféra a stálá motivace perfektně zapůsobí i na vaši psychiku a dojde tak k celkovému zklidnění vaší dosud vypjaté mysli.

Vedené lekce mají na vaše tělo ohromné účinky. Kromě úbytku na váze, korekce podkožního tuku a zvětšení svalové hmoty rozvíjí tento sport Vaše pohybové schopnosti, posilujete svou vytrvalost, současně trénujete koordinaci pohybu, obratnost, pohybovou paměť a především pozitivně ovlivňujete oběhový, srdeční a dýchací systém.

Programy LES MILLS v klubech BBC Fitness

Profesionální teamy odborníků vytváří každé 3 měsíce novou choreografii, novou hudbu, novou energie. Odborníci, kteří jsou zárukou choreografie propracované do nejmenšího detailu, perfektně načasovanou do motivující hudby.

Všichni naši instruktoři, které v těchto lekcích potkáte, pravidelně prochází náročným Les Mills školením, podstupují testování a hodnocení.

 Cvičení LES MILLS již proniklo do více než 100 zemí světa

Jak cvičení LM vzniklo?

Na začátku byl tento úspěšný novozélandský atlet jménem Leslie Roy Mills (nar. 1. 11. 1934). Spolu se svojí manželkou otevřel v Aucklandu v roce 1968 první tělocvičnu Les Mills. Postupně s růstem dalších klubů předal svoji funkci synovi Phillipovi, který se stal hlavním strůjcem úspěchu tohoto programu. Phillip Mills propagoval skupinová cvičení a vyvinul řadu cvičení na hudbu, které se později rozvinuly až do dnešních 18 programů.

 

Vybrat kluby

Vybrat lekce

A
B
C
D
F
J
K
L
P
S
T
Z

Vybrat instruktory

A
B
C
D
H
J
K
L
M
N
O
P
S
Š
S
T
V
Z

VIVO! Hostivař

tisk

 

 

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.