Sauna a vířivka

Prohřátí v sauně nad normální tělesnou teplotu je nejen příjemný odpočinek. Zatímco se vyhříváte, tak se Váš organismus regeneruje a celý proces se změnou teplot má příznivý vliv na Vaše zdraví. Potit se doma pod duchnou - to už je pozdě. Sauna má totiž především preventivní účinek, protože se Vaše tělo při saunování detoxikuje a ničí se v něm zároveň choroboplodné bakterie a viry, čímž si tak zvyšujete jeho odolnost proti virózám a nachlazení. A nejen to. Víte, že saunování působí příznivě také na nervovou soustavu, tlumí migrénu a nervozitu, tísnivé pocity či nespavost? Přijďte a vyzkoušejte jeho blahodárné účinky!

Venkovní sauna s vířivkou

Slovo sauna je finského původu a označuje malé stavení, které se vytápí a používá jako ohřívárna. Venkovní sauny coby malé sruby byly rozšířené hlavně na finském venkově. Abyste zažili ten slastný pocit saunování v dřevěné klasické venkovní sauně, nemusíte odcestovat do Finska, můžete popojet třeba jen pár stanic metrem, kousek autobusem a už si můžete dobíjet baterie a regenerovat svůj imunitní systém. Po použití sauny na Vás čeká nejen příjemné ochlazení, ale zároveň i masáž ve vířivce, která má příznivé účinky i na Váš krevní oběh. Prostřednictvím mnoha trysek promasírujete kůži a uvolníte svaly a k dokonalému pocitu štěstí už Vám nebude nic chybět. Nezapomeňte vypocené tekutiny doplnit v našem baru, kde si můžete dopřát mnoho druhů nápojů a s přáteli si sdělit své zážitky. Příjemné chvíle můžete trávit také posezením na terase.

Naše vířivka Vám umožní vychutnat si maximální prožitek a relaxaci, protože proudy vody z trysek Vám dopřejí podvodní masáž páteře, kloubů a svalů a bublinky dodají Vaší kůži potřebný kyslík. Svým pohybem působí na nejhlubší vrstvy vaziva, čímž se prokrvuje pokožka a regeneruje tak celé tělo. Při pravidelném používání vířivky se Vám z těla odplaví toxíny. Pravidelné návštěvy vířivky a pokožka bude naprosto hladká.

 

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.