BBC Fitness & Wellness Vršovická

Relaxační Fitness klub Vršovická splní přání i nejnáročnějších klientů. Na rozloze 1400 m2 najdete jedinečné cardio a posilovací stroje firmy PANATTA Sport, které jsou nejmodernějšími na trhu sportovního světa. V plně klimatizovaných sálech si zregenerujte tělo při kurzech aerobiku a k dispozici Vám jsou i venkovní tenisové kurty, které může využít např. ke košíkové a dalším kolektivním sportům. Pro absolutní harmonii těla a duše Vám naši odborně školení maséři připraví relaxační program, který lze skvěle doplnit pobytem v plaveckém bazénu s nádherným moderním designem nebo ve vířivce a v sauně. Po plnohodnotném sportovním vyžití, po uvolnění těla i smyslů zbývá určitě i čas na posezení s přáteli v příjemné klubové atmosféře.

Moderní doba nám sice svými technickými vymoženostmi usnadňuje život, na druhou stranu ale ztrácíme možnost přirozeného fyzického zatížení. Pohyb však potřebujeme, jinak nás dostihnou civilizační choroby.

Pusťte se do boje s nadváhou, s ochablými svaly, zbavte se stresu a nervozity. Překonejte lenost a Vaše tělo Vám řekne: „Děkuji!“ Začněte v jakémkoliv věku a s jakoukoli fyzickou kondicí. Naši kvalifikovaní trenéři Vám poradí, jak správně sestavit tréninkový plán. Využijte technické vymoženosti pro své zdraví a vzhled. Promění se i Vaše psychika, takže Vaši přátelé, rodina a spolupracovníci užasnou nad Vaším optimismem a pozitivní náladou. Nebojte se, nebudete sami. Klubová atmosféra našeho fitness centra Vám zaručí vzájemnou pospolitost a příjemnou pohodu.

Akceptujeme tyto karty a poukázky:

logo Visa, MasterCard, MultiSport, Edenred, Sodexo, Chéque Déjeuner
MultiSport - přijímáme karty MultiSport | VISA | MasterCardEdenred - Ticket Benefits Multi, Ticket Benefits Sport&Kultura, Ticket Compliments Dárkový | Sodexo – Flexi pass, Relax pass, Fokus pass, Dárkový pass, Bonus pass | UP - Unišek, Unišek+, Cadhoc | Benefity - BenKarta

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.