Bazén a relax zone

Co může být po namáhavé práci a nervovém vypětí příjemnější, než ponořit se do vody a několika tempy si brázdit bazén. Vždyť i u maminky v bříšku jsme pobyli devět měsíců ve vodě a voda je druhým naším přirozeným životním prostředím. V relaxačním bazénu, jenž má moderní architektonický vzhled a stěny vykládané originálnámi mozaikami, můžete regenerovat stejně dobře svaly, páteř a klouby, jako svou psychiku.

Nezapomeňte se poté zastavit v našem klubovém baru a dopřát tělu i další tekutiny – z výběru našich regeneračních, nealkoholických i alkoholických nápojů.

Relax zone

Relaxovat v sauně, vířivce, bazénu a nebo při masáži je příjemným zakončením pracovního dne, nebo cvičení u nás. Představte si teplo, které prohřeje Vaše tělo a které zároveň zlikviduje všechny viry chystající se znepříjemnit Vám život.

Bublinky, jež masírují všechny Vaše svaly, prokrvují kůži... A příjemnou vodu v bazénu, kde můžete zrovna tak plavat jako splývat.

Vše působí příznivě na organismus a jedná se o ideální druh prevence i rehabilitace.

V kombinaci s některou z nabízených masáží bude Vaše tělo posilněné i odpočaté a připravené do dalších dnů plných různých aktivit a povinností.

 

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.