Fitness

Zredukujte nadváhu a získejte zdravou svalovou hmotu. Udržujte se stále ve skvělé fyzické kondici. Vaše tělo pohyb potřebuje, je pro něj tak přirozený, jako dýchání. Dopřejte mu ho! Pod vedením kvalifikovaných trenérů Vám poskytneme profesionální služby, asistenci, pomoc při tréninku a odborné poradenství s ohledem na Vaše individuální potřeby a zdravotní stav. Pro cvičení Vám jsou k dispozici různé druhy trenažérů, rotopedů, stepperů a běhacích strojů či posilovacích strojů určených začátečníkům i pokročilým. Zařízení od společnosti Panatta Sport bylo odměněno cenou za nejlepší design a nejlepší funkce.

 

Série X-pression

Vhodné na posilňování dolních partií těla. Kvalitní pohyblivé články, ergonomie a bezpečnost Vám zajistí maximální spokojenost a prevenci před případnými svalovými problémy.

Fitness Série-X-act

Robustní série s moderním designem a zabudovaným počítačem s nainstalovaným softwarem, který bude dohlížet na správnost Vašeho tréninku, určitě umocní Váš požitek z cvičení.

Fitness I.L.S. FREE WEIGHT

Linie I.L.S. Free Weight byla vyvinuta pro sportovce, kteří rádi měří svoji sílu a zvětšují obsah své svalové hmoty pomocí profesionálních strojů. Garantují Vám nejlepší biomechanické výsledky, perfektní držení těla a maximální komfort. Celá linie využívá patentovaný systém, který vrací pohyblivé závaží a přitom respektuje přirozený směr pohybu namáhané části těla, zatímco během celého cvičení udržuje stejnou intenzitu, a to jak během pohybu, tak i během odpočinku. Sportovec si také může jednoduše regulovat nastavení optimální polohy pro sezení, ležení a pohyb kloubů.

 

OSOBNÍ TRENÉŘI 

 • Herman LukášOsobní trenér

  Herman Lukáš

  Osobní trenér

  Instruktor fitness
  Instruktor spinningu
  Sestavení tréninkového plánu
  Poradce pro zdravou výživu
  Trenérská škola Fitness Slavia

 • Horák PetrOsobní trenér

  Horák Petr

  Osobní trenér

  Trenér II. třídy
  Trenérská škola N.A.P.C. (National Academy of Physical and Calture)
  TRX Instruktor (závěsný systém) 

 • Vaňous OndřejOsobní trenér

  Vaňous Ondřej

  Osobní trenér

  osobní trenér fitness a kulturistiky, kondiční trenér (fotbal, hokej, golf, tenis), osobní trenér BOSU Core – IFAA, osobní trenér FIT BALL & OVER BALL, výživový poradce – NUTRIS, funkční trénink, outdoor trénink, FLOWIN, TRX (závěsný systém), GYMSTICK

 • Vozabulová AlenaOsobní trenérka

  Vozabulová Alena

  Osobní trenérka

  osobní trenér kulturistiky a fitness II. třídy
  sportovní a rekondiční masér, cvičitel zdravotní tělesné výchovy, osobní trenér  BOSU CORE, FIT BALL & OVER BALL
  cvičení pro těhotné a po porodu
  funkční trénink,vedený pasivní strečink

 • Xaver DanOsobní trenér

  Xaver Dan

  Osobní trenér

  Mistr ČR v kulturistice juniorů
  7. Místo Mistrovství světa kulturistice jun.

 

 

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.