Sauna a vířivka

Sauna

Správným a pravidelným saunováním uděláte mnoho jak pro své zdraví, tak pro svou krásu. Pobytem v sauně posílíte svou imunitu, protože vysoká teplota ničí ve Vašem těle všechny choroboplodné bakterie a viry. Zároveň se uvolňují svaly a střídáním tepla a chladu zpevňují Vaše cévy a reguluje krevní tlak. Známý je i kosmetický účinek sauny - po saunování budete mít čistou a jemnou pleť a absolutně pročištěné póry. Prožijete příjemný odpočinek a díky uvolněným endorfínům i pocit životní radosti. Každý, s kým se po saunování v našem klubu potkáte, pozná změnu jak ve Vašich očích, tak na Vašem těle.

Vířivka

Naše vířivka Vám umožní vychutnat si maximální prožitek a relaxaci, protože proudy vody z trysek Vám dopřejí podvodní masáž páteře, kloubů a svalů a bublinky dodají Vaší kůži potřebný kyslík. Svým pohybem působí na nejhlubší vrstvy vaziva, čímž se prokrvuje pokožka a regeneruje tak celé tělo. Při pravidelném používání vířivky se Vám z těla odplaví toxíny. A Víte o tom, že bublinky působí jako jemný peeling? Pravidelné návštěvy vířivky a pokožka bude naprosto hladká.

 

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.